ph plus granulovaný - 1 kg | Regulace PH |Flobal s.r.o

ph plus granulovaný - 1 kg

Naše cena s DPH: 71,87 Kč

Celková cena s DPH: 71,87 Kč
  • Katalogové číslo: BCH622013
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín expedice (dny): 3
  • Hmotnost: 1 kg

Přípravek pH plus granulovaný slouží pro zvýšení hodnoty pH v bazénové vodě. Hodnota pH je základním ukazatelem, od nějž se odvíjí správná funkce všech dalších přípravků.
Aplikace granulovaného přípravku pH plus je velice snadná: odměřená dávka přípravku pH plus granulovaný se rozpustí v 3 až 5 l vody a rovnoměrně se nalije na hladině bazénu.
Dávka přípravku se volí podle potřebné míry zvýšení hodnoty pH -  pro zvýšení pH o 0,2 se dávkuje 100 g přípravku na 10.000l bazénové vody.
Dávkování:
70 - 100 g na 10.000l bazénové vody zvýší hodnotu pH o cca 0,2. 

Přípravek pH plus – granulát je určen ke zvýšení hodnoty pH bazénové vody. Jedná se o přípravek bazénové chemie, který napomáhá regulovat jeden z nejdůležitějších parametrů při údržbě a úpravě bazénové vody – hodnotu pH. Sama hodnota pH řídí téměř veškeré děje, probíhající ve vodách. Přípravek pH plus – granulát využijete v případě, že hodnota pH bazénové vody je nižší než 6,8. pH plus – granulát hodnotu pH účinně zvýší. Jak název přípravku napovídá, jedná se o granulovaný produkt, tedy vysoce bezpečný z hlediska manipulace, kdy nehrozí téměř žádné riziko neopatrného poleptání či potřísnění. Nevýhodou pH plus – granulátu je nutnost před vlastní aplikací tento přípravek rozpustit a dávkovat jej ve formě zředěného roztoku.

Hodnota pH by měla být udržována pomocí přípravku pH plus – granulát v rozmezí 6,8 - 7,6.

Samotný postup dávkování pH plus – granulátu je velmi jednoduchý. Po provedení kontroly hodnoty pH pomocí Testeru pH, který rovněž nabízíme, vypočteme orientační dávku pH plus – granulátu. Po odměření příslušného množství pH plus granulátu rozpustíme ve velkém množství vody (ve vědru). Následně aplikujeme vzniklý roztok do bazénu při puštěné filtraci, protiproudu případně masážních trysek (tento postup zaručí rychlé rozmíchání pH plus – granulátu do celého objemu bazénové vody). Dalším krokem je kontrola hodnoty pH pomocí Testeru pH. Pokud je hodnota pH stále mimo doporučené rozmezí, pokračujeme dál stejným postupem. Pokud je již hodnota pH upravena do příslušného intervalu, je možné se vrátit ke standardnímu postupu údržby bazénové vody. V tomto případě není rozhodující, zda je bazénová voda udržována chlorovou chemií, bromovou chemií nebo kyslíkovou chemií.